آموزش اپ موبایل – امروز با آموزش یک اپ موبایل کاربردی و ساده و ایرانی آشنا خواهیم شد.

اپ های موبایل، دنیای کنونی ما رو اشغال کرده به شکلی که بدون این چنین نرم افزار های کار و زندگی سخت می شود. از این رو سعی میکنیم هر از چندگاهی گریزی بزنیم به دنیای نرم افزارها و نرم افزارهای مفید را به شما معرفی کنیم. امروز با معرفی اپ موبایل sweetsetting در خدمت شما هستیم.

برخی از گوشی های سیمبین سابق، خاصیتی داشت به نام مد که با این خاصیت شما میتونستید برای حالت های مختلف، مد تعریف کنید و تنظیمات گوشی رو ست کنید.

پس از عرضه سیستم عامل اندروید، این قابلیت از گوشی های موبایل حذف شد و ابزارک های دیگری جایگزین آن شدند.

sweetsetting

sweetsetting

مسئله چیست؟

حتما پیش اومده برای شما که وارد ماشین که می شوید صدای گوشی موبایلتان را زیاد نکرید و بارها زنگ گوشی زده شده و شما متوجه نشدید و یا پیامی برای شما ارسال شده و باز هم شما متوجه نشدید و یا وارد منزل می شوید و صدای گوشی زیاد بوده و با زنگ خوردن گوشی، باعث ایجاد مزاحمت برای اعضای خانواده شده است. برخی دیگر نیز زمانی که میخواهند وارد جلسه کاری بشوند، فراموش میکنند صدای گوشی و تنظیمات آن را سایلنت کنند و در جلسه باعث ایجاد اذیت و زحمت برای خود و سایرین میشوند.

راه حل

اپ موبایل sweetsetting این مشکل را بر طرف میکند. چگونه؟

در این نرم افزار شما میتوانید در 5 حالت تنظیمات نور، صدا، ناتیفیکشن،موزیک، وای فای، بلوتوث و … رو تنظیم کنیم و ذخیره کنید. این تنظیمات برای هر کدام از حالت ها قابل تغییر است. پس از تنظیم و ذخیره، فقط کافیه ویجت نرم افزار به صفحه اصلی منتقل بشه.

حالا شما فقط با یک تاچ کردن میتونید تمامی این تنظیمات رو روی گوشی خودتون اعمال کنید.

جالبتر اینکه این ویجت بصورت ناتیفیکشن در صفحه لاک گوشی هم وجود داره و نیاز به وارد شدن به گوشی و زدن رمز برای اعمال تنظیمات نیست. مثلا زمانی که وارد ماشین شدید فقط با یک تاچ میتونید تنظیمات بلوتوث و … رو اعمال کنید و تمام.

sweetsetting1

sweetsetting1

بدرد چه افرادی می خورد؟

این نرم افزار برای افرادی مفید است که میخواهند برای محیط های مختلفی که در طول روز حضور دارند، تنظیمات گوشی خود را تغییر دهند مانند مدیران، کارمندان، کارپردازان و به عبارت ساده تر تمامی افراد.

لینک دانلود را می توانید از کافه بازار و مایکت  که لینک دانلود آن را در ادامه قرارداده میشود دانلود نموده و استفاده کنید.

این اپ موبایل توسط شرکت گلدن کو طراحی و بصورت رایگان در اختیار شهروندان قرار گرفته است


دانلود از کافه بازار: دانلود

دانلود از مایکت: دانلود