فرم سفارش نرم افزار


واحد بازرگانی
این شرکت جهت تکمیل کادر بازرگانی خود اقدام به استخدام تعدادی بازاریاب حرفه ای در حوزه سفارش گیری ، پرزنت و فروش نرم افزار های موجود و جدید شرکت را گرفته است. چنانچه این توانمندی در شما وجود دارد لطفا در بخش انتهایی این صفحه بخش ارتباط با ما را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمایید. لازم به ذکر است حتما در بخش متن ، میزان تسلط به کار، حقوق مورد نظر و رزومه کاری خود را وارد نموده و برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد.

واحد انفورماتیک
این شرکت جهت تکمیل کادر فنی و متخصص خود اقدام به استخدام تعدادی برنامه نویس در حوزه های آندروید ، تحلیلگر سیستم ، طراح دیتابیس و php کار گرفته است. چنانچه تمایل به همکاری دارید لطفا بخش ارتباط با ما را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمایید. لازم به ذکر است حتما در بخش متن ، حوزه مورد نظر خود ، میزان تسلط به آن ، حقوق مورد نظر ، لینک فایل آپلود شده رزومه کاری خود را وارد نموده و برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد.
آیا امکان پیشرفت در شرکت وجود دارد؟ بله، با توجه به اینکه از نظر شرکت پرسنل سرمایه های شرکت محسوب میشوند تمامی تلاش خود را در زمینه برگزاری دوره های مناسب و همچنین استفاده از پتانسیلهای موجود در مجموعه را خواهد کرد تا در جهت پیشرفت پرسنل خود گامی هر چند کوچک بردارد.
آیا در صورت رشد پرسنل امکان تغییر جایگاه در شرکت برای وی مقدور است؟ این یک امر بدیهی است که شرکت از تمام توان خود در جهت استفاده هر چه بهتر از نیروهای خود گام بردارد لذا قطعا تمامی توانمندی پرسنل توسط شرکت رصد و در صورت رسیدن به نقطه مطلوب شرکت از آن استفاده خواهد نمود.
جایگاه توانمندی پرسنل در جهت بالا بردن بهره وری شرکت کجاست؟ عملکرد تمامی پرسنل بر اساس توانمندی های آنها در طول سال بررسی و در سیستم پرداخت پاداش بهره وری محاسبه خواهد شد. چنانچه پرسنلی بر اساس بررسی های انجام گرفته شده حائز امتیاز گردد بر اساس مصوبات شرکت درصدی از پاداش بهره وری شرکت به وی اختصاص خواهد یافت.
جایگاه نظم و انضباط در شرکت کجاست؟ قطعا در بالاترین نقطه ممکن. مجموعه ای که نظم و انضباط در آن حاکم نباشد قطعا پیشرفتی نخواهد داشت و نمیتوان به آینده آن مجموعه خوشبین بود بنابراین پرسنلی که نظم و انضباط کاری نداشته باشند در این مجموعه جایگاهی نخواهند داشت.

فرم استخدام نیرو

با سلام. امیدواریم بتوانیم از تخصص شما در شرکت گلدن کو نهایت استفاده را برده و یک فعالیت مفید با هم داشته باشیم. درصورت تمایل به همکاری لطفا اطلاعات فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس ما باشید. لازم به ذکر است دوستانی که در شهرستان مشهد سکونت دارند میتوانند فرم مذکور را تکمیل نمایند. با آرزوی سربلندی برای شما دوست عزیز

تمایل به همکاری در کدام بخش را دارید؟*                                
*