طراحی اپلیکیشن ، طراحی سایت ، طراحی نرم افزار تخصص ماست

نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه طراحی نرم افزار ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی سایت و طراحی سامانه های نرم افزاری در بخش های بازرسی، نظارت و بازدید های دوره ای برای سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی از افتخارات ماست. تیم گلدن کو در نقش یک همراه مطمئن، آماده همکاری با شما در مسیر تعالی سازمانی و اهداف پیش روی شماست.

طراحی اپلیکیشن موبایل

در سال های گذشته و با رشد و تنوع در گوشی های موبایل، سازندگان برنامه های ویندوز و وب برای حفظ و افزایش مشتریان خود روی به طراحی اپلیکیشن های موبایل (اندروید و ios ) آوردند و بازار طراحی این اپ ها داغ شد. اصولا در طراحی اپلیکیشن ها فرآیند هایی وجود دارد که سعی میکنم در حد سواد و تجربه 10 ساله شرکت گلدن کو مواردی را عرض کنم

شفاف سازی

نبود مستندات کافی ، عدم اطلاع از رخداد های جزئی سازمان و نبود سامانه های مانیتورینگ باعث کاهش شفافیت فرآیند ها و در نتیجه اخلال در انجام تعهدات خواهد شد. با استفاده از این سامانه ها مشکلات فوق قابل رصد بوده و باعث افزایش شفافیت سازمانی خواهد شد. بسیاری از رانتهای موجود در انجام کار که توسط برخی مامورین صورت میگیرد در این سامانه ها قابل رصد و کنترل است.

افزایش صحت سنجی

برداشت و ثبت اطلاعات بصورت سنتی و کاغذی و ثبت آن توسط اپراتور باعث ثبت اشتباهات بیشماری در لحظه ورود اطلاعات خواهد شد. چنانچه ثبت اطلاعات توسط مامور بوسیله تبلت و در محل انجام گیرد و بلافاصله از بسترهای امن زیرساختی مخابراتی اطلاعات به سرور منتقل گردد، باعث افزایش صحت سنجی اطلاعات خواهد شد. کنترل دقیق اطلاعات در لحظه ارسال و نمایش خطاهای احتمالی به مامور باعث عدم ثبت اطلاعات نادرست میگردد.

کاهش هزینه ها

با طراحی سامانه های نرم افزاری باعث کاهش موازی کاری ، کاهش مصرف کاغذ، کاهش زمان انجام کار و در نتیجه کاهش هزینه های اجرایی کار خواهید شد. این کاهش علاوه بر هزینه های مستقیم به شکل چشم گیری در هزینه های غیر مستقیم پروژه کاهش داده و باعث افزایش راندمان کاری نیز میگردد.

Exit mobile version