youtube

یوتیوب و پربازدیدترین های آن

۱۳۹۷-۰۸-۲۲

یوتیوب و پربازدیدترین های آن

پربازدیدترین های یوتیوب چیست؟

شکی نیست که یکی از مزیت های یوتیوب این است که کاربران به مجموعه وسیعی از ویدئوهای مربوط به ترفندها دسترسی دارند. واقعا این موضوعی ارزشمند است که فردی در گوشه ای از دنیا بخشی از وقت خود را به تولید یک ویدئو اختصاص و ترفندهای مختلفی را در این ویدئوها به مخاطبان خود آموزش می دهد. این آموزش ها و ترفندها موضوعات مختلفی دارند و از این بین می توانیم به نحوه درست یک قهوه خوش طعم ، تعمیر یک درب خراب در منزل یا حتی شیوه یادگیری سریع اشاره کنیم.

نظرسنجی در مورد پربازدیدترین های یوتیوب

جالب اینکه تولیدکنندگان محتوا در این زمینه خلاقیت هم دارند و بعضی اوقات ترفندهای مخصوص به خود را به کاربران آموزش می دهند. در حالی که ویدئوهای مرتبط به گربه ها و موسیقی از محبوبیت بالایی در این سرویس برخوردار هستند ، گزارش ها نشان می دهد که بخش عظیمی از کاربران به دنبال ویدئوهای ترفند و آموزش در بین محتواهای یوتیوب هستند. نظرسنجی جالبی بین ۴۶۰۰ آمریکایی در بین ماه های مه و ژوئن برگزار شد که نتایج آن این هفته به دست ما رسیده است.

آمار شگفت انگیز در مورد ویدئوهای یوتیوب

در این آمار حدود ۸۷ درصد کاربران محتواهای آموزشی و ترفند این شبکه را مفید یافته اند و ویدئوها توانسته اند آنها را در بخش مربوط یاری کنند. این آمار همچنین میانگین سنی کاربرانی که به دنبال محتواهای ترفند و آموزشی بوده اند را بین سن ۱۸ تا ۲۹ سال تعیین کرده اند. البته در این بین کاربرانی هم بوده اند که سنی بالای ۶۵ سال یا حتی بیشتر هم داشته اند. هنوز مشخص نیست که چه تعداد محتوای ترفند و آموزشی در شبکه یوتیوب وجود دارد ولی چند سال پیش این کمپانی تعداد ویدئوهای موجود را بالای ۱۳۵ میلیون اعلام کرده است.

لیست پربازدیدترین های یوتیوب

خبری اخیرا اعلام شده که نشان می دهد این یوتیوب قصد دارد حدود ۲۰ میلیون روی محتواهای آموزشی سرمایه گذاری کند و در این بین تصمیم دارد از بهترین تولیدکننده های محتوا بهره ببرد. از ویدئوهای پربازدید محتوای آموزشی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

– چگونه یک کراوات را گره بزنیم

– چگونه معکب روبیک را حل کنیم

– چگونه یک کیک درست کنیم