راه اندازی سامانه نظارت مکانیزه ( سنم ) در توزیع برق خراسان رضوی

سامانه نظارت مکانیزه – سنم – در شرکت توزیع برق استان خراسان به همت مدیر دفترنظارت و کنترل برنامه و پروژه جناب آقای مهندس عطایی، راه اندازی و مورد استفاده قرار گرفت.

طراحی این نرم افزار که بر بستر اندروید انجام شده است، عملکرد ناظرین پروژه های شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی را بشدت تسهیل و بروز نموده است.

سنم

سنم

مدیر دفترنظارت و کنترل برنامه و پروژه از راه ­اندازی سامانه نظارت مکانیزه در سطح شرکت خبر داد .

به گزارش دفتر روابط عمومی مهندس حسن عطایی با اعلام این خبر گفت : در راستای تحقق نقشه استراتژی شرکت و توسعه دولت الکترونیک و به منظور استفاده گسترده از اپلیکیشن­های همراه ، سامانه نظارت تبلتی با همکاری دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و شرکت ITC، توسط شرکت گلدن کو تهیه و راه‌اندازی شده است.

وی افزود : با راه­ اندازی سامانه فوق علاوه بر افزایش سرعت و دقت در کار ناظرین ، صرفه جویی قابل توجهی در وقت ناظرین مقیم و کاهش مصرف کاغذ به میزان سالانه حدود ۲۰۰۰۰ برگ به عمل خواهد آمد .

عطایی همچنین گفت : کلیه ناظرین پروژه­های شرکت می­توانند به صورت برخط اطلاعات پروژه­های تحت نظارت خود را دریافت و با انتخاب پروژه مورد نظر علاوه بر مشاهده کلیه مستندات پروژه، عملیات ثبت معایب، درج پیشرفت فیزیکی، رفع عیب و درج تصاویر نظارتی پروژه را به صورت مکان محور انجام دهند.

منبع خبر: شرکت توزیع برق استان خراسان