استقرار سامانه نظارت بر پروژه ها در شرکت آب مشهد

۱۳۹۸-۰۳-۲۶

استقرار سامانه نظارت بر پروژه های اجرایی در شرکت آب و فاضلاب مشهد

سامانه نظارت بر پروژه های اجرایی آب و فاضلاب که در انتهای سال ۱۳۹۵ در شرکت گلدن کو و با حمایت مدیر عامل ( جناب آقای مهندس طباطبایی ) و مسئول انفورماتیک ( جناب آقای مهندس کلایی ) شرکت آب شروع گردید، در ابتدای سال ۱۳۹۷ تکمیل و تحویل شرکت آب و فاضلاب شهرستان مشهد قرار گرفت. در این سامانه قابلیت هایی همچون مدیریت پروژه، مدیریت گزارشات، ثبت گزارشات ناظرین، کنترل پیشرفت پروژه، نظارت بر عملکرد ناظرین و استفاده از داشبورد و گزارشات حرفه ای جهت مدیران ارشد تهیه و قابل استفاده می باشد.

پنل مدیریت

در سامانه نظارت بر پروژه ها مدیران ارشد، مسئول پروژه، سرناظر و ناظر مقیم میتوانند در پنل مدیریت وارد شده و نسبت به سطح دسترسی خود، به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند. هر کدام از سطوح دسترسی قابلیت های مجزایی برای کنترل اطلاعات و نظارت بر آن را دارد. در پنل مدیریت که تحت وب می باشد، قابلیت تعریف اطلاعات اولیه، پروژه ها، عملیات ها، زیرعملیات ها، انواع لوله گذاری ها، چک لیست های ایمنی و بسیاری از امکانات وجود دارد. اخذ گزارشات پیشرفته جهت معاونت محترم مهندسی و توسعه و مدیران ارشد نیز در این پنل ممکن است.

یکی از ویژگی های این سامانه، امکان اتصال به سایر سیستم های کارفرمایان محترم را داراست. هم اکنون در شرکت آب و فاضلاب مشهد مقدس، این سامانه به سامانه های GIS ، امور قراردادها متصل می باشد.

ثبت گزارش توسط تبلت

ناظر مقیم میتواند جهت ثبت گزارشات روزانه و هفتگی خود از تبلت استفاده کرده و توسط تبلت تمامی گزارشات خود را در محل پروژه ثبت نماید. تبلت امکان برداشت نقطه جغرافیایی (GPS) را نیز داشته و میتواند این اطلاعات را به همراه گزارش ثبت شده مامور به سرور انتقال دهد. پس از ثبت اطلاعات در سامانه نظارت بر پروژه ها این امکان وجود دارد که ناظر مقیم، سرناظر و مسئول پروژه اطلاعات را مشاهده و نسبت به سطح دسترسی از آن استفاده نمایند.

از جمله امکانات تبلت می توان به ذخیره عکس و مستندات در محل پروژه، مشاهده سوابق پروژه بصورت pdf و یا عکس و ثبت چک لیست های مختلف تعریف شده نیز اشاره نمود.

تبلت ناظر مقیم

پس از ثبت اطلاعات توسط تبلت، ناظر مقیم میتواند اطلاعات را به سرناظر منتقل نموده و سرناظر نیز میتواند توسط تبلت و نیز پنل وب اطلاعات را مشاهده و ویرایش و درنهایت تایید و برای مسئول پروژه انتقال دهد.

جهت دریافت کاتالوگ سامانه نظارت بر پروژه ها میتوانید از لینک زیر اسفتاده کنید:

دانلود

One thought on “استقرار سامانه نظارت بر پروژه ها در شرکت آب مشهد