حوزه کاری شرکت گلدن کو

طی 10 سال گذشته شرکت گلدن کو موفق به طراحی سامانه های نرم افزاری اندروید و وب متعددی برای کارفرمایان خود گردیده است. این سامانه ها با موفقیت توانسته است طی سالیان گذشته باعث افزایش بهره وری، کاهش هزینه های جاری و افزایش نظارت و کنترل کارفرمایان قرار گیرد. شما میتوانید لیست محصولات شرکت را مشاهده فرموده و در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید.

در ادامه به معرفی حوزه های فعالیت این شرکت می پردازیم:

inspection

سامانه های نرم افزاری بازرسی

کنترل کیفیت در سازمان ها یکی از مهمترین وظایف واحد های نظارتی و بازرسی می باشد. طراحی سامانه های بازرسی برای شرکت های دولتی یکی از تخصص های شرکت ماست. طراحی سامانه های نرم افزاری تخصصی بازرسی بر بستر وب و اندروید تجربه ای است که طی سالیان گذشته و با انجام پروژه های بزرگی برای شرکت های توزیع برق مشهد، شرکت پخش فرآورده های نفتی و شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی بدست آمده و این شرکت فعالیت خود را برای طراحی اینگونه سامانه ها اعلام میدارد

project-monitoring

نرم افزارهای نظارت بر پروژه

ابزارهای بسیار زیادی برای مدیریت و کنترل پروژه در دنیای امروز وجود دارد. برخی از این ابزارها بسیار تخصصی بوده و برای استفاده از آن می بایست دوره های تخصصی آن را گذراند لیکن بصورت عمومی طراحی شده و قابلیت هایی مشترک زیادی را دارد. شرکت گلدن کو در حوزه طراحی سامانه های نرم افزاری نظارت بر پروژه ها به سفارش مشتری و با ویژگی های مشخص شده، محصولات و فعالیت های مناسبی را طی سالیان گذشته انجام داده است که میتوان بصورت نمونه از پروژه نظارت بر پروژه های شرکت آب و فاضلاب مشهد نام برد. این سامانه ها بر روی پلتفرم وب واندروید طراحی می شود.

monitoring

نرم افزار های مانیتورینگ

واژه مانیتورینگ برای سازمان ها به اندازه بودجه سازمان اهمیت دارد. می توان گفت مانیتورینگ فعالیت ها، اقدامات، برنامه ها و پروژه ها مهمترین اقدام هر سازمان است. حال تصور کنید مدیریت یک سازمان در لحظه و در هر مکانی که باشد بتواند به عنوان مثال وضعیت مالی، قراردادها و یا هر چیزی که میخواهد را با رسم نمودارها و آمار مانیتور کرده و رصد کند. طراحی نرم افزارهای مانیتورینگ بر روی گوشی همراه – اندروید ، ios – مدیران یکی از ویژگی های شرکت گلدن کو است.

سامانه های نرم افزاری

سامانه های سفارش مشتری

طراحی سامانه های نرم افزاری بر بستر اندروید و وب و پیاده سازی آن تخصصی است که ما طی یک دهه گذشته کسب کرده و می توانیم کارفرمایان محترم را در این خصوص همیاری کنیم. شرکت گلدن کو با شعار paperless کردن – حذف کاغذ – فرآیند های سازمانی و افزایش کیفیت، کنترل، نظارت و صحت سنجی دقیق فعالیت ها توانسته افتخارات بسیار زیادی را کسب نماید. با کمال میل آمادگی داریم فرآیند های سازمان شما را نیز تحلیل و پیاده سازی نماییم.