Lord Of Digits

انتشار بازی Lord of digits (ارباب اعداد)

۱۳۹۷-۱۱-۱۰

انتشار بازی Lord of digits (ارباب اعداد)

گروه بازی سازی دسته گرگ ها در این هفته از بازی جدید خود رونمایی کرده است.قصد داریم در این پست این بازی را از زبان تهیه کننده گان این بازی معرفی کنیم.

Lord Of Digits
Lord Of Digits

تو دنیای بازی های فکری موبایلی یک جورایی جای خالی بازی های تخته ای حس می شه (البته که منظورم منچ یا شطرنج نیست). بازی lord of Digit (ارباب اعداد) یک بازی در سبک پازل،خانوادگی و تفننی هست. اگر با چند نفر از دوستانتون دور هم جمع شدید و بخواهید یک بازی کنید که همه بتونید انجامش بدید و یا خودتون یک نفره می خواهید بازی کنید و حوصله بازی های سنگین و آنلاین و پر تمرکز ندارید اینجاست که باید برید بازی ارباب اعداد رو نصب کنید و حالشو ببرید.

سلطان اعداد
سلطان اعداد

بریم سراغ بازی Lord Of Digits:

تو بازی lord of Digit اعداد به صورت پراکنده تو صفحه بازی که بسیار هم بزرگه پخش شده و کار شما اینکه اون ها رو به ترتیب پیدا کنید. بازی اونقدر ادامه پیدا می کنه که همه اعداد پیدا بشوند. تو این راه، حفظ کردن اعدادی که تو چند ثانیه آینده نیازتون میشه کلید اصلی بازی و باعث برنده شدن شما میشه.

صفحه بازی

صفحه بازیبرنده و بازنده:

بعد از اینکه نفرات اول تا آخر مشخص شد، با ایده گرفتن از بازی شاه، دزد، وزیر، نفر اول شاه میشه و نفر آخر دزد، و اینجاست که میتونید نفر آخر رو جریمه کنید.

برنده بازی
برنده بازی

ما یکسری جریمه ها در صندوق جریمه ها گذاشتیم که میتونید با انتخاب اونها، برای نفر آخر جریمه تعیین کنید و کلی حال کنید.

حالا اگه بخواهید تکنفره بازی کنید بازی رکوردتون رو ذخیره می کنه و به اشتراک میگذاره. اینجاست که شما می تونید کل کل با دوستاتون رو شروع کنید

تکنفره
تکنفره

منبع: دسته گرگ ها